top of page

טיפול נטורופתיה בדלקות  - לנשים, נערות וילדים

נשים רבות בטוחות שאין פתרון לדלקות החוזרות שלהן, או של ילדיהן שזו גזירת גורל, שהן יחוו סבל חוזר כל כמה שבועות ושהן תיקחנה אנטיביוטיקה שוב ושוב לאורך החיים.
אבל האמת היא, שאפשר להגיע למצב שהדלקות לא יחזרו.


ובפועל, נשים רבות וילדים רבים שהיו במצב הזה חיים היום שיגרה שמחה ומשוחררת בלי דלקות, בלי כאבים, בלי אנטיביוטיקה ובלי זכר לסבל שליווה אותן קודם.

וזה בדיוק מה שקרה ל 93% מהמטופלים שלי שעברו את סדרת הטיפולים הנטורופטית לטיפול בדלקות.

 את מוזמנת להצטרף אליהם, ולגלות שזה אפשרי גם בשבילך. 

Mask Group 37.png

מאז הבת שלי חזקה ובריאה!

הגעתי ליעל אחרי תקופה ארוכה שבה הבת שלי, בת כמעט שנה, הייתה חולה שוב ושוב ורציתי למצוא את הדרך לחזק את המערכת החיסונית שלה. אחרי ששוחחנו יעל התאימה לה טיפול בתוספים טבעיים באופן יומיומי. קשה להאמין אולי, אבל מאז הבת שלי חזקה ובריאה. גם עכשיו, יעל יוצרת איתי קשר אחת לתקופה כדי לשאול בשלומה ולבדוק שהתהליך ממשיך באופן חיובי.

נעמי מר 

חזרנו לישון והילד חזר לעצמו!

הגענו ליעל אחרי חודשים ארוכים שבן השנה שלנו התגלגל ממחלה למחלה עם מרווח של יומיים- שלושה בין לבין. היינו מיואשים ועייפים ולרופאת הילדים לא הייתה שום המלצה מלבד להשאיר אותו איתנו בבית ולא לשלוח למעון. ואז המליצו לנו על יעל הקוסמת! יעל, עם המון סבלנות, קסם אישי, מקצועיות והזדהות, הקשיבה למצוקה והקושי והצליחה להתאים לקטנצ'יק שלנו את הטיפול המושלם עבורו. הרגשתי ממש איך כשהוא מתחיל קצת לדעוך, אני מצליחה לעצור את זה. איך המרווחים בין המחלות מתרחבים ואיך גם כשחולים,הכל נגמר הרבה יותר מהר. קיבלנו מחדש שעות שינה, ילד חיוני, שמח ומתפתח, וגישה מיוחדת וקורנת. מומלצת בחום!!!

חן מלכה-נוי

אין אנטיביטיקה יותר!

יעל היקרה, איזה מזל שהגעתי אליך, שהצלת אותי מהאנטיביוטיקה האינסופית!
מעולם לא קרה זמן ארוך ככ ללא דלקת, את מתנה לכל אישה שסובלת!
תודה על פרחי הבאך, על ההכלה ,וההבנה המדויקת של כל בעיה ובעיה. 
עברתי הרבה מטפלים אלטרנטיביים בחיי, אין ספק שאת עולה על כולם.

אירית מולוקנדוב

הבעיה נפתרה!

יעל היא קודם כל אישיות מהממת וגם נטורופטית ורפלקסולוגית בחסד!!! פנינו אליה בהקשר לאחת הבנות שלנו כשהיתה בת שנה וחצי וסבלה כל החורף מדלקות אוזניים חוזרות ונשנות, שהצריכו לא פעם ולא פעמיים טיפול אנטיביוטי.. ב"ה בעזרת כמה שינויים בהרגלי אכילה, שמנים טבעיים ועוד מס' טיפים מיעל הבעיה נפתרה!

רינת ארבוב

הגענו למצב של נס!

הגענו ליעל אחרי תקופה קשה מאוד עם הבת הקטנה שלנו בת השנה וחצי, חולה לפחות כל שבוע עם חום גבוהה דלקות בשתן אשפוזים ומה לא.. היינו מיואשים.
התחלנו בתהליך משולב של נטורופתיה ורפלקסולוגיה שעשינו בבית בהדרכה של יעל המדהימה. הגענו למצב של נס. המתוקה שלנו התחזקה חזרה לאכול לגדול ולהתפתח, ימי המחלה התחלפו בשיגרה מבורכת של גן שמחה ואושר..
המתוקה שלנו חזרה להיות ילדה שמחה ומאושרת (בריאה חמסה חמסה) וגם אנחנו כמשפחה מצליחים סוף סוף להיות בשיגרה מבורכת. הכל בזכות הטיפול המדהים של יעל, ליווי צמוד עם הרבה הקשבה והבנה של המצב המורכב , צעדנו ביחד את המסע הזה ואנחנו מודים על הרגע שנפגשנו 

חנה הר זהב מייזליש

בסדרת הטיפולים לדלקות, תיהני משילוב של כלים, שיחשפו את המקור לבעיה הכרונית - הדלקת שמפריעה לך ויטפלו בה ברמות שונות ומכיוונים שונים, כדי שתיהני מריפוי מלא:

פגישת אבחון והכרות ראשונית:

פגישה בה נכיר, נדבר בהרחבה ובפירוט על הסיבה שבגללה הגעת, מה מפריע לך כיום, ומה היה בעבר עם הדלקת שלך. בפגישה גם אשאל אותך שאלות על מערכות שונות בגופך – כי הכל קשור להכל, והריפוי עובר דרך הבנה שלמה וכוללת של הגוף כולו, ולא רק בצורה נקודתית. 


אני גם אתן לך מספר המלצות שתוכלי ליישם כבר מיד אחרי הפגישה, כדי שתוכלי ליהנות מהקלה.


הפגישה הינה באורך שעה וחצי ופעמים רבות היא מפילת אסימונים בפני עצמה. 


לאחר כשבועיים, אנו ממשיכות לסדרת טיפולים בני שעה אחת לשבועיים, 
מספר הטיפולים בממוצע סביב 4 טיפולים לילד וסביב 9 טיפולים לך. 

 הטיפולים כוללים: 

צמחי מרפא ותוספי תזונה:

לפי הצורך תקבלי התאמה אישית של צמחי מרפא ותוספי תזונה, שיתמכו בתהליך ריפוי הדלקת, יסייעו לך להשלים את החסרים ויסייעו למערכות הגוף השונות לעבוד בצורה מיטבית.

טיפול במגע לשיכוך כאבים וחיזוק הגוף:

שילוב של רפלקסולוגיה,  טיפול שנעשה על ידי לחיצות בכפות הרגליים, ישפיע ויחזק את המערכות השונות בגוף: מערכת עצבים, מערכת חיסון, מערכת הורמונלית ועוד, 
בנוסף, הטיפול משכך כאבים ומרגיע מאד.

תזונה מבריאה בהתאמה אישית:

את תיהני מהמלצות תזונה מותאמות אישית אלייך, לבדיקות הדם שלך, לבעיות שונות שתרצי לפתור, ללו"ז שלך ולאילוצים השונים שיש בחייך. 
בסדרה משולב טיפול במגע- 

רוגע וכלים לריפוי עצמי:

מחקרים רבים כבר הראו שמתח, לחץ, דכדוך, דאגות ועצב מחלישים את הגוף, וחוסמים את יכולת הריפוי שלו. 


זו הסיבה שאני ממליצה למטופלות שלי, כלים נוספים כמו פרחי באך, דמיון מונחה, ארומתרפיה, - בעזרת הכלים האלו, הן וגם את אם תבחרי בכך, יכולות להשתחרר מהרגשות השליליים וליהנות מתחושה של רוגע שמאיצה את תחושת הריפוי, והכל נעשה בצורה פשוטה וקלה.


אני גם מלמדת את המטופלות שלי, איך להשתמש בכלים האלו בכוחות עצמן, כדי שייעזרו בכלים האלו בכל זמן שהן צריכות, גם אחרי שהטיפול מסתיים.  

חיבור מחדש אל הגוף שלך:

סדרת הטיפולים תייצר אצלך הכרות עמוקה ומשמחת עם הגוף שלך.  את תלמדי להכיר את הסימנים הספציפיים שגופך מדבר איתך דרכם, ותדעי ותרגישי איך לפתור בעיות גופניות ומה לעשות עם איתותי כאב או חוסר נוחות של הגוף. 

תמיכה וליווי:

כדי להבטיח שתצליחי להטמיע את השינוי שתלמדי, סדרת הטפולים כוללת תמיכה שוטפת שלי לשאלות, מתכונים ובירורים דרך האימייל והווצאפ .

0B2A1904 copy.jpg
Group 2000.png

 ברמה הטכנית: 

חשוב לי להדגיש

בטיפול הנטורופתי את מקבלת מענה מקיף במיוחד לבעיות השונות שהגעת איתן, וניתן לשלב בו את כל סוגי הכלים הקיימים אצלי בקליניקה כולל רפלקסולוגיה, פרחי באך, ארומתרפיה, דמיון מונחה, צמחי מרפא, תזונה ועוד, הכל כדי להעניק לגוף שלך או של ילדייך, אפשרו לריפוי עמוק ומלא. 

כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורך, ולוודא שהטיפול אכן בשבילך אני מזמינה אותך לשיחה של בדיקת התאמה של כעשר דקות בחינם, ללא התחייבות

טיפול בקליניקה או בזום:
תהליך הליווי הנטורופתי מתקיים בקליניקה שלי בלוד, או דרך המחשב (לא לדאוג זה עובד מעולה!)

 

ההשקעה שלך בטיפולים –

ההשקעה שלך בבריאות ובאיכות החיים שלך:

מחיר מפגש ראשון (באורך שעה וחצי): 380 ש״ח
מחיר טיפולי המשך בנטורופתיה (באורך שעה): 330 ש״ח
מחיר של סדרת טיפולים בת עשרה מפגשים בתשלום מראש- 2,900 ש״ח

bottom of page